KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14818185
nr 1481 8185
Per Sundberg
(1887-1968), Sverige
Oljemålning, Landskap i vårvinterskrud. Signerad. Olja på duk, 49x66 cm, yttermått inklusive ram: 67x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 8 augusti 2022
kl 20:36:37
100 kr
150 kr
Per Sundberg
Läs mer om Per Sundberg